Selamije Asllani
Metropol 12 tetor, karburantet, te perndjekurit by Gazeta ... E Pergj Sherbim.Trans Rrugor Tirane Drila Luigj Duli Drita Asllani Drita Jukni Drita Qotja Drita Abdi Mani Drita Bajram Hetoja Drita Beqir Stankoviq ... https://www.scribd.com/doc/206358308/Koha-Ditore-04-07-2009

Selami Topalli
Nis vala kundër bojkotit: Selami, Topalli e Bregu sulmojnë ... Siç ishte paralajmëruar nga “TeSheshi.com”, ka nisur vala e sulmeve brenda Partisë Demokratike nga deputetët ndaj Bashës dhe vendimit të tij për ... http://tesheshi.com/nis-vala-kunder-bojkotit-selami-topalli-e-bregu-sulmojne-bashen/

Selami Zejnullahi
Zejnullahu - statistics, analysis, name meaning, list of ... What means Zejnullahu? The meaning of Zejnullahu is unknown. Comments: Blerta says: Dr .zejnullahi Mirdita dasht me ku pyt se gjet shtatzanis mu kan ... http://www.name-list.net/worldwide/surname/Zejnullahu

Selamije Asllani | Selamije Asllani |